چسب سیم پیچ ساب باند و بلندگو

چسب سیم پیچ ساب باند و بلندگو محک آزما (2022) یک چسب حرارتی برای ایجاد چسب و پوشش اجزای سیم پیچ صدا و لمینیت با درجه حرارت بالا می­باشد. پیوند پخت شده در دمای بیش 300 درجه سانتیگراد مقاومت می­کند.

کاریرد این چسب در سیم پیچ هایی که به شکل یک استوانه ساخته می شوند، می باشد. در این سیم پیچ از چسب به  عنوان یک پوشش در پیچیده شدن سیم عایق دار (معمولا سیم لاکی) روی یک استوانه از جنس کاغذ ، آلومینیوم ،کپتون، فایبر گلاس، فیبر کربن و … استفاده می شود.

در باند و بلنگوهای با قدرت بالا از فیبر کربن نیز جهت تهیه سیم پیچ استفاده می شود.

سیم پیچهای صوتی جهت استحکام بیشتر به چسب های خاص آغشته می شوند تا علاوه بر استحکام فیزیکی و مقاومت در برابر دمای بالا و رطوبت ، کاملا عایق و ایمن شوند.

مزایا

  • مقاومت عالی در برابر دمای بالا ، مواد شیمیایی ،و آب
  • پیوند انعطاف پذیر ، مقاوم در برابر شوک حرارتی
  • چسبندگی عالی
  • مقاومت بالا در دمای اتاق و افزایش دما

کاربردها

  • پوشش سیمهای آلومینیومی ، مسی و روکش دار سیم پیچ
  • پوشش بر روی سطح فرمهای مختلفی از مواد همانند کاپتون، کامپوزیت فایبرگلاس ، آلومینیوم و نومکس

چسب باند و بلندگو

شرایط نگهداری

چسب سیم پیچ ساب باند و بلندگوی محک آزما (2022) باید در یک مکان خشک و خنک در ظروف در بسته در دمای بین 4 الی 16 درجه سانتی گراد نگهداری شود.

چسب ساب و باند

چسب سیم پیچ ساب باند و بلندگو محک آزما (2022) یک چسب حرارتی برای ایجاد چسب و پوشش اجزای سیم پیچ صدا و لمینیت با درجه حرارت بالا می­باشد. پیوند پخت شده در دمای بیش 300 درجه سانتیگراد مقاومت می­کند. کاریرد این چسب در سیم پیچ هایی که به شکل یک استوانه ساخته می شوند، می باشد. در این سیم پیچ از چسب به  عنوان یک پوشش در پیچیده شدن سیم عایق دار (معمولا سیم لاکی) روی یک استوانه از جنس کاغذ ، آلومینیوم ،کپتون، فایبر گلاس، فیبر کربن و … استفاده می شود. در باند و بلنگوهای با قدرت بالا از فیبر کربن نیز جهت تهیه سیم پیچ استفاده می شود. سیم پیچهای صوتی جهت استحکام بیشتر به چسب های خاص آغشته می شوند تا علاوه بر استحکام فیزیکی و مقاومت در برابر دمای بالا و رطوبت ، کاملا عایق و ایمن شوند.