چسب لاستیک به فلز محک آزما 

چسب لاستیک به فلز محک آزما بهترین سیستم جهت اتصال انواع مختلف الاستومرها (مانند لاستیک طبیعی، استایرن، بوتادین و …) به فلزات (مانند آهن، فولاد، آلومینیوم و …) و یا محدوده زیادی از پلاستیک ها (مانند پلی آمید، پلی اپوکسید،…) مورد استفاده قرار می گیرد. چسب لاستیک به فلز محک آزما دارای کیفیتی بی نظیر می باشند که آن را از هر نظر متمایز می نماید. این محصول در صنایع رابرلاینینگ، قطعات خودرو و صنایع لاستیک نظیر روکش لاستیکی غلتک های صنایع سیمان و چاپ و ….کاربرد گسترده و ویژه ای دارند.

چسب پخت گرم 

چسب پخت گرم یا چسبهای طوسی و مشکی به چسب هایی گفته می شود که برای تکمیل چسبندگی نیاز به پخت از طریق اعمال حرارت دارند. به طوری که اعمال حرارت در پرس، اتوکلاو و یا در آب جوش صورت می گیرد.

چسب های پخت گرم برای اتصال لاستیک به فلز شامل دو جزء طوسی و مشکی بوده و غالباً در گالن های 10 و20 کیلوگرمی در بازار ایران قابل ارائه می باشد.

جزء طوسی چسب پخت گرم، پرایمر یا چسب اولیه نامیده میشودکه به منظور ایجاد اتصال قوی بین فلز ولایه بعدی چسب و همچنین محافظت فلز از اکسیده شدن وعدم ایجاد لایه اکسید بلافاصله پس از اعمال سندبلاست و یا اسید شویی به سطح فلز اعمال می گردد.

جزء مشکی چسب پخت گرم برای اتصال لاستیک به فلز یا لاستیک به لاستیک مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع چسب با توجه به نوع پایه رابر، انتخاب می شود.

چسب لاستیک به فلز شرکت تحقیقات کاربردی مواد محک آزما

شرکت تحقیقات کاربردی مواد محک آزما به عنوان اولین تولید کننده این محصول در ایران و با بهره مندی از متخصصین و مهندسین مجرب افتخار دارد که شما مشتریان گرامی را از لحاظ فنی و بازرگانی به بهترین صورت پشتیبانی نماید.

* در صورت نیاز به مشاوره رایگان، با اعلام نوع لاستیک، فلز و شرایط فرآیندی محصول خود از خدمات و مشاوره فنی و مالی کارشناسانه این شرکت بهره مند گردید.

جهت کسب مشاوره با شماره 09121792504 تماس بگیرید. از سایر محصولات ما بازدید کنید. مهندسین و کارشناسان ما لیاقت شما را درک می کنند. از اینکه از سایت ما بازدید کردید متشکریم. به آدرس اینستاگرام ما MahakAzmaCo مراجعه کنید. مطالب آموزشی و پست های جذاب جهت افزایش سطح آگاهی صنعتگران را در این صفحه منتشر می کنیم.