بانک فرمولاسیون لاستیک

بانک اطلاعاتی فرمولاسیون لاستیک

شرکت تحقیقاتی محک آزما بانک اطلاعاتی بیش از 2500 فرمولاسیون لاستیک متفاوت را تهیه کرده است.  این فرمولاسیون ها برای قطعات لاستیکی با پایه NBR، EPDM، SBR و NR در دسترس هستند.  این بانک اطلاعاتی فرمولاسیون امکان ارائه فرمولاسیون مطابق با نیاز مشتری را می دهد. با توجه به خواص درخواستی مشتری و با استفاده از این بانک فرمولاسیون، استخراج فرمولاسیون جهت تولید قطعه لاستیکی مد نظر مشتری امکان پذیر است. پشتوانه این بانک اطلاعاتی 25 سال فعالیت برای جمع آوری اطلاعات است. که به صورت مرتب بروزرسانی شده و فرمولاسیون مد نظر تولید کنندگان محترم را بر اساس خواص و کاربرد مد نظر آن ها ارائه می دهد.

خواص مد نظر خوود را مانند استحکام کششی، استحکام فشاری، هیسترسیس و … را به ما اعلام کنید. در کمتر از 2 ساعت فرمولاسیون قطعه شما با دقت بالای 90% به شما ارائه خواهد شد. با استفاده از این بانک فرمولاسیون مشکلی در تولید قطعات مد نظر نخواهید داشت. هدف ما ارتقای صنعت لاستیک و خود کفایی صنعتگران گرامی در تولید قطعات لاستیک با خواص مدنظرشان می باشد. مجموعه محک آزما علاوه بر صنعت لاستیک در تولید انواع افزودنی های جوهر و مرکب چاپ فعالیت دارد. شما می توانید با مراجعه به صفحه محصولات از سایر خدمات و محصولات ما بازدید کنید. مدیریت محک آزما آماده پاسخگویی به شما عزیزان صنعتگر می باشد. 

جهت کسب مشاوره به شماره 09121792504 تماس بگیرید.

همچنین ما را در صفحه اینستاگرام  به آدرس mahakazmaco دنبال کنید و از آخرین محصولات و تکنولوژی حاصل شده در شرکت تحقیقاتی محک آزما دیدن فرمائید. مهندسین و کارشناسان ما لیاقت شما را درک می کنند.