دیافراگم لاستیکی

پروژه طراحی و ساخت خط تولید دیافراگم با ضخامت پایین

شرکت تحقیقاتی محک آزما به درخواست کارخانه گاز لاستیک گنبد اقدام به انجام پروژه طراحی و ساخت خط تولید دیافراگم های لاستیکی با ضخامت کمتر از 0.2 میلیمتر برای این شرکت کرده است. دیافراگم های لاستیکی جزء محصولاتی هستند که در صنایع مختلف از حساسیت خاصی برخوردارند. تولید دیافراگم های لاستیکی تقویت شده با پارچه در ضخامت های کمتر از 0.2 میلیمتر تکنولوژی خاصی نیاز دارد. که شرکت محک آزما موفق به طراحی و ساخت خط تولید دیافراگم لاستیکی شده است.

شرکت تحقیقات کاربردی مواد محک آزما در راستای ارتقای کیفیت و تنوع محصولات کارخانه گاز لاستیک گنبد (تولید کننده دیافراگم) گام برداشته است. طراحی برنامه کامپیوتری جهت تطبیق خواص قطعات با خواص مکانیکی شیمیائی حاصله از این کارخانه تولید کننده دیافراگم از جمله خدمات شرکت محک آزما به این واحد تولیدی می باشد.

جهت آشنایی با خدمات کارخانه گاز لاستیک گنبد به صفحه این کارخانه مراجعه کنید.

همچنین شما می توانید برای دریافت قطعات مورد نظر خود و یا دریافت فرمولاسیون قطعه مد نظر با خواص مشخص با شماره 09121792504 تماس بگیرید. همکاران ما آماده پاسخگویی به شما صنعتگران عزیز می باشند.

شرکت تحقیقاتی محک آزما در زمینه تولید انواع خشک کن جوهر و مرکب چاپ، دیافراگم لاستیکی، و چسب لاستیک به فلز و … فعالیت دارد. جهت مشاهده محصولات ما به صفحه محصولات مراجعه کنید.

دیافراگم لاستیکی LPG و CNG

دیافراگم لاستکی تقویت شده با پارچه

خشک کن کبالت

خشک کن پتاسیم

خشک کن روی

شک کن کلسیم

لوله خرطومی بذرکار

تعمیر لاستیک لودر 

موارد بالا از جمله محصولات و فعالیت های ما در شرکت تحقیقات کاربردی مواد محک آزما هستند.