دیافراگم لاستیکی، محاسبه قیمت قطعات

استخراج قیمت قطعات لاستیکی

استخراج قیمت تمام شده و قیمت گذاری روی محصولات تولیدی یکی از مهمترین مسائلی است که تولید کننده با آن درگیر است. هزینه های متنوع در تولید یک محصول از جمله نوسانات در هزینه های مواد اولیه، دستمزد کارگران، انواع هزینه های بالا سری، حمل و نقل، ضایعات، و … منجر به پیچیدگی و غفلت در قیمت گذاری روی محصولات می شود.

عدم استفاده از الگوریتم مناسب برای قیمت گذاری منجر به گزارش قیمت پایین ( ضرر تولید کننده) و یا قیمت بالا ( عدم همخوانی کیفیت و قیمت و در نتیجه انصراف از خرید و کاهش فروش) می شود.

پروژه نرم افزار COST طراحی شده توسط شرکت محک آزما به تولید کننده کمک می کند. تا در کمتر از 30 دقیقه قیمت محصول خود را با اطمینان تعیین کرده و دغدغه انحراف در قیمت گذاری نداشته باشد.

قیمت گذاری چیست؟

به فرایند اعمال قیمت به سفارش‌های خرید و فروش خواه به صورت دستی یا خودکار، قیمت‌گذاری گفته می‌شود.

ارائه محصولات بهتر نسبت به سایر رقبا و استفاده از گام‌های صحیح در انتخاب استراتژی برای رسیدن به موقعیت مطلوب در مقابل رقبا، جزء اصول مهم برای رسیدن به سودآوری در مدل کسب و کار می‌باشد. بنابراین یک بنگاه باید قادر به قیمت‌گذاری محصولاتش به گونه‌ای باشد که بتواند درآمدهایی متناسب با ارزش ارائه شده به مشتری بدست آورد. به این ترتیب موقعیتش را نسبت به مشتریان، کالاهای مکمل، رقبا و تازه واردان بالقوه حفظ نماید. قیمت‌گذاری مهم‌ترین جزء از مدل کسب و کار می‌باشد. تصمیمات در مورد آن تأثیر زیادی بر روی سودآوری بنگاه به همراه دارد. قیمت‌گذاری موفق با پاسخ گویی به برخی از سئوالات مهم، معین می‌شود:

  • چگونه قیمتی باید تنظیم شود؟ که بتواند با مزایایی که بنگاه به مشتریان عرضه می‌کند و هزینهٔ این منافع ارتباط داشته باشد؟
  • چه زمانی می‌بایست بنگاه قیمت‌هایش را کاهش دهد یا بالا ببرد؟
  • عکس‌العمل رقبا و مشتریان در زمانی که بنگاه قیمت‌هایش را بالا یا پایین می‌آورد چگونه خواهد بود؟
  • چه زمانی بنگاه می‌بایست به ارزان فروشی بیش از حد محصولاتش بپردازد؟

جهت کسب مشاوره با شماره 09121792504 تماس بگیرید. از سایر محصولات ما بازدید کنید. مهندسین و کارشناسان ما لیاقت شما را درک می کنند. از اینکه از سایت ما بازدید کردید متشکریم.